SZWACZ/- KA (m/w/d)

Jesteśmy zakładem produkcyjnym i dostawcą pianki poliuretanowej w branży mebli tapicerowanych, kamperów, materacy i opakowań. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko:

SZWACZ/- KA

Opis stanowiska:

-praca przy produkcji materacy
-szycie materacy i poszewek na poduszki
-szycie na maszynach takich jak stębnówka, Overlock, Border, Butterfly

Oferujemy:

-niemiecką umowę o pracę (niemieckie składki na ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne)
-umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
-pełny wymiar pracy
-dodatkowe świadczenia
-urlop wypoczynkowy
-pracę w przyjaznej atmosferze

Oczekujemy:

-doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
-zaangażowania w powierzone zadania
-gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym
-zdolności manualnych
-nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

Pocztą na adres:
Megaflex Schaumstoffe GmbH
Forster Straße 62
03172 Guben

Osoba kontaktowa: Olga Bienkowska-Kusza , tel. 0049 3561 / 54832 - 19